Par iespējamo ienaidnieku

Skaidrs, ka mūsu valstij šobrīd ir tikai viens potenciālais ienaidnieks: Krievija un tās vēlme iegūt pastiprinātu ietekmi Baltijā un pārējās bufferzonas valstīs.

Screen Shot 2014-12-22 at 12.02.21 PMMūsdienām prātam neaptveramā Krievijas uzvedība skaidrojama ar to, ka tā skatās uz NATO kā lielo ģeopolitisko ienaidnieku un teju vai ASV teritoriju.

Krievijas mērķis ir nodrošināt “savu drošību” ar bufferzonu valstīm: EE, LV, LT, BT, UA. Ideja ir nostiprināt šājās valstīs spēcīgas krievu imigrantu kolonijas, kas spētu radīt priekšstatu, ka šīs ir krievu zemes.

Mūsdienās vairs nevar izspert no valsts ārā noteiktu etnisko grupu, tapēc šķiet, ka dzīvojot Latvijā mēs  izjutīsim šo ideoloģiski-etnisko karu.

Šķelšanās notiek arī krievu starpā: Rietumnieciski domājošie un Austrumnieciski domājošie krievi. Ne jau visi krievi ir sievu-sitēji uz-bērniem-kliedzēji ar vodkas pudeli rokā kā tas salašņu bars pie “uzvaras” pieminekļa. Daļa no krieviem grib dzīvot Rietumu pasaules mierā un attīstīties ekonomiski, intelektuāli un kulturāli.

Tev ir pienākums uzdot šo jautājumu saviem krievu paziņām: kuru ideoloģiju tu pārstāvi? Vai tu skaties uz Rietumiem kā savas dzīves standartu? Vai tu skaties uz Maskavas pusi (austrumkrievs, sepers), un atbalsti krievu pasaules agresīvo politiku?

Jā, iespējams daļu no pamiera perioda draugiem nāksies zaudēt. Nu un. Bet ja mēs tagad neforsēsim savu neatkarību un etnisko dominanci, nav garantijas, ka pēc 20 gadiem mēs visi neemigrēsim, jo uzturēšanās šajā teritorijā būs kļuvusi neizturama. Uzmanamies no interneta domāšanas – “Šitas uz mani neattiecas”. Tā ir bezatbildīga ģļēvulība.

Liberāli-tolerantie zviedri uzskata, ka mums vajadzētu krievus intensīvi adaptēt. Šādu gājienu veiksmīgi ir realizējuši lietuvieši. Viņiem gan krievi ir tikai 6% un tie visi runā lietuviski. Leiši arī pēc būtības ir slāviskāki par mums. Latvijā ir pie 35% krievu imigrantu. Igaunijā apmēram tikpat. Visus neadaptēt, jo daļa no tiem ir naidīgi. Tapēc jānošķir šīs divas grupas un jāstrādā cilvēkiem, kas spēj domāt rietumu pasaules vērtībās. Šo mums ir jādara pašiem, jo NATO to mums nepalīdzēs atrisināt. [Labs rietumnieciski domājoša, latviski runājoša vietējā viedoklis par krievu domāšanu]

Tātad viens solis ir adaptācija. Otrs ir agresīva pašaizsardzība pret ideoloģiskajiem uzbrukumiem, ielikteņiem valsts pārvaldē un pretvalstiskas imigrantu uzvedības.

Bet jāsadzīvo taču draudzīgi..

Hallo! Mūžīgs miers ir tikai Jehoviešu komiksos par paradīzi. Nācijas, kas iedomājas, ka savās teritorijās nodrošināt mieru var bez militārā spēka, ātri vien tiek pievienotas citām. Nebarosi savu armiju, barosi svešu armiju. Piemēram Tibeta. Tagad Dalailama braukā pa pasauli, pašam vairs savas zemes nav.

Atsaldētu valstu offensīva ir neizbēgama. Tu taču mājās durvis slēdz ciet, lai neapzog. Noziegumi būs vienmēr: krāpšanas, laupīšanas, izvarošanas, korupcija.

Konkurence un karš ir ieausts eksistences drēbē. Tāpat kā dzīvnieki viens otru izspiež, tāpat kā augi viens otru noēno. Okupantiem kauna nav. Pretinieks ir jāsit bez žēlastības. Sodot vienu audzini simtu.

Viņi ir mazāk un šī ir mūsu zeme.
Esam stipri.

Advertisements
%d bloggers like this: